Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Stumdomos durysPrekiaujame nestandartinėmis stumdomomis durimis pagal jūsų išmatavimus. Siūlome platų stumdomų durų sistemų tipų ir spalvų asortimentą. Galite pasitikrinti sidabrinės, baltos, juodos, auksinės, šviesos bronzos, pilkos ir geltonos spalvos rėmelius iš aliuminio arba plieno.

Kruopščiai atrinkome stumdomų durų užpildus - siūlome įvairių spalvų ir raštų laminuotos medžio drožlių plokštės įsprūdus, taip pat skaidrų ir tonuotą veidrodį bei dažytą stiklą. Skirtingas medžiagas galima kombinuoti tarpusavyje bei sukurti unikalų stumdomų durų dizainą.

Stumdomos durys tinkamos sieninėms spintos, drabužinėms, pertvaroms tarp kambarių, jas taip pat galima naudoti kaip vidaus duris. Stumdomų durų sistema turi viršutinį ir apatinį bėgelį.

Sutaupykite pirkdami stumdomas duris internetu:

Apie mus

Mūsų šūkis - stumdomos durys už geriausią kainą!

Elektroninė slankiojančių sistemų parduotuvė DURYSINTERNETU.LT įkurta 2011 metais. Parduotuvės tikslas - pasiūlyti stumdomas duris geriausiomis kainomis žmonėms, kurie patys įsirengia savo namus.

Verta užsisakyti dabar

Pirkti saugu

Apmokėjimas yra vykdomas bankų sistemose ir Durysinternetu.lt šie duomenys nėra prieinami


Patogūs atsiskaitymo būdai

stumdomas duris galite atsiskaityti banko pavedimu arba artimiausiame banko skyriuje

Saugi asmeninė informacija

Jūsų asmeninė informacija yra reikalinga tik kokybiškų paslaugų suteikimui ir nebus perduota tretiesiems asmenims

Patogus pristatymas

Stumdomas duris pristatysime visoje Lietuvoje per 2-4 savaites nuo apmokėjimo gavimo dienos