Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Apie mus

 

Durysinternetu.lt - tai elektroninė parduotuvė, skirta šiuolaikiškiems žmonėms, taupantiems savo laiką bei ieškantiems išskirtinių pasiūlymų už patrauklią kainą. Tai puikus pagalbininkas tiems, kurie įsirengia naują arba atnaujina esamą būstą - tereikia išsirinkti stumdomų durų elementus, o elektroninėje parduotuvėje įdiegta naujausia užsakymų priėmimo sistema atliks visa kita. Ji taip pat atvaizduos stumdomas duris - tai padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą namų interjerui. Galėsite pasirinkti stumdomas duris plieniniu arba aliumininiu rėmeliu.

 

Norite pasisemti idėjų? Užsukite į slankiojančių sistemų durų galeriją!

 

Stumdomos durys plieniniu rėmeliu - puikus sprendimas sieninėms spintoms. Šių stumdomų durų galinėje dalyje matomi ratukai, todėl pertvaroms rekomenduojame rinktis aliumininį rėmelį.

 

Stumdomos durys aliumininiu rėmeliu - patikimos ir tvirtos. Šiose stumdomose duryse naudojama aukštos kokybės sistema ratukus leidžia paslėpti stumdomų durų viduje, todėl stumdomos durys yra tinkamos tiek spintoms, tiek ir pertvaroms.

 

Užsisakykite stumdomas duris dabar!

 


Kaip užsisakyti stumdomas duris?