Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Dažniausiai užduodami klausimai

 

1. Kodėl verta pirkti elektroninėje parduotuvėje Durysinternetu.lt?


Durysinternetu.lt Jums siūlo analogų Lietuvoje neturintį būdą pirkti stumdomas duris internetu. Užsakymo vedlio pagalba galėsite ne tik išsirinkti tinkamiausias stumdomas duris Jūsų namų interjerui, bet pamatyti jas be to iš karto sužinosite tikslią stumdomų durų kainą.

 

2. Ar saugu pirkti elektroninėje parduotuvėje Durysinternetu.lt?


Pirkti elektroninėje parduotuvėje Durysinternetu.lt saugu, nes apmokėjimas yra vykdomas bankų sistemose ir Durysinternetu.lt šie duomenys nėra prieinami.

 

3. Ar galima už stumdomas duris atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu?


Kadangi stumodomos durys yra gaminamos pagal individualų užsakymą, grynaisiais pinigais atsiskaityti už jas negalima.

 

4. Kur galima apžiūrėti Durysinternetu.lt parduodamas stumdomas duris?


Kadangi visos Durysinternetu.lt parduodamos stumdomos durys yra gaminamos pagal individualų užsakymą, tai galite padaryti užsakymo vedlio pagalba. Siekdami savo klientams pasiūlyti kuo mažesnę stumdomų durų kainą, galimybės gyvai pamatyti stumdomų durų pavyzdžių nesiūlome.

 

5. Kas gamina Durysinternetu.lt paduodamas stumdomas duris?


Šias stumdomas duris gamina žinoma Lietuvos baldų įmonė. Jos ilgametė darbo patirtis bei pripažinimas Lietuvos rinkoje garantuoja aukštą stumdomų durų kokybę bei ilgaamžiškumą.

 

6. Kodėl Durysinternetu.lt stumdomas duris gali pasiūlyti patrauklesnėmis kainomis nei kiti pardavėjai?


Durysinternetu.lt yra elektroninė parduotuvė, kuriai nereikia išlaikyti brangiai kainuojančių patalpų studomų durų pardavimui ir sandėliavimui, todėl galime pasiūlyti patrauklesnius pasiūlymus savo klientams.

 

7. Ar Durysinternetu.lt parduodamos stumdomos durys pagamintos iš saugių medžiagų?


Durysinternetu.lt rūpinasi klientų sveikata bei parduoda tik stumdomas duris, pagamintas iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų, turinčių kokybės bei higienos sertifikatus.

 

8. Kokius užpildus galima pasirinkti užsisakant stumdomas duris?


Durysinternetu.lt elektroninėje parduotuvėje galite rinktis tarp plokštės, dažyto stiklo bei veidrodžio užpildų.

 

9. Koks yra užsakymo gamybos terminas?


Šiuo metu užsakymus pristatome per 2-4 savaites nuo užsakymo apmokėjimo dienos.