Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Plokštės pjovimas ir laminavimas

 

Jei sieninę spintą projektuojate patys, galite užsisakyti laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) detales. Jums siūlome 18 mm plokščių ruošinius laminuotus 0,5 mm arba 2 mm PVC, ABS briauna. Galite rinktis iš plataus laminuotų medžio drožlių plokščių asortimento. Stumdomas duris spintai galite užsisakyti čia.

 

Užpildykite užsakymo formą bei išsiųskite ją elektroninio pašto adresu pagalba@durysinternetu.lt. Gavę užpildytą užsakymo formą, atsiųsime nuorodą detalių užsakymui.

 

18 mm plokštės kaina su pjovimo paslauga – 21,00 €/m2

 

Laminuotos medžio drožlių plokštės detales pristatome visoje Lietuvoje.

 

Keletas patarimų norintiems įsirengti sieninę spintą:

  • Rekomenduojamas sieninės spintos gylis 60 - 70 cm.

  • Stumdomoms durims palikite 10 cm nišos gylio.

  • Norėdami drabužius kabinti šonu, jiems palikite bent 50 cm.

  • Jeigu nišos sieninei spintai gylis mažesnis nei 60 cm, spintoje galite naudoti ištraukiamas kabyklas.

 Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą