Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei lauku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Viskas puiku, lengva montuoti!


(
5
/
5
)
5

Pristatė greitai, net varžtai buvo pridėti. Rekomenduoju kitiems!


(
5
/
5
)
5

Viskas Šaunu.(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Stumdomų durų užpildai

 

Stumdomų durų užpildai tai medžiagos, įstatomos į stumdomų durų rėmelius. Šie užpildai būna trijų tipų: laminuotos medžio drožlių plokštės, stiklo bei veidrodžio. Laminuotos medžio drožlių plokštės stumdomų durų užpildas gaminamas medžio drožlių plokštę padengiant specialiu laminatu, kuris būna įvairiausių raštų bei atspalvių. Dėl spalvų gausos stumdomos durys su šiuo užpildu dėrės prie kiekvienų namų interjero. Stiklo bei veidrodžio užpildai iš vidaus klijuojami apsaugine plėvele, suteikiančia papildomo patvarumo stumdomoms durims. Pasirinkę duris su sudūrimais, galite derinti skirtingus durų užpildų tipus bei sukurti išskirtinį stumdomų durų dizainą. Stumdomų durų pavyzdžių galite rasti čia.

 

Krono Laminuotos medžio drožlių plokštėsStiklas ir veidrodis