Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

 

Tik 5 žingsniai neišeinant iš namų

 


Išmatuokite angą, kurioje norite įstatyti stumdomas duris. Daugiau informacijos kaip tai padaryti teisingai, rasite čia. Taip pat užsukite į mūsų slankiojančių sistemų galeriją.


1


2


Užsisakykite stumdomas duris internetu. Tai galite padaryti bet kuriuo Jums patogiu metu. Įveskite reikalingus matmenis ir pasirinkite norimas medžiagas, o mes pasirūpinsime visu kitu. Užsakymo vedlys ne tik paskaičiuos galutinę kainą, bet ir atvaizduos Jūsų stumdomas duris kompiuterio ekrane.


Užsakymą galite apmokėti banko pavedimu arba per elektroninės bankininkystės sistemas. Užsisakyti stumdomas duris internetinėje parduotuvėje Durysinternetu.lt saugu,nes apmokėjimas yra vykdomas bankų sistemose ir Durysinternetu.lt šie duomenys nėra prieinami. Užsakydami slankiojančias sistemas sutinkate su pirkimo-pardavimo taisyklėmis.


3


4


Gavę apmokėjimo patvirtinimą, informuosime Jus elektroniniu paštu. Užsakymą pagaminsime per 10 darbo dienų nuo apmokėjimo. Kai užsakymas bus pagamintas, su Jumis susisieks kurjeris ir pristatys jį Jums patogiu metu. Užsakytas stumdomas duris pristatysime visoje Lietuvoje.


Pritvirtinkite bėgelius ir įstatykite stumdomas duris į vietą. Prie užsakymo pridėsime iliustruotą instrukciją, kurioje bus išsamiai paaiškinta, kaip sureguliuoti ir prižiūrėti stumdomas duris.


5