Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei lauku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Viskas puiku, lengva montuoti!


(
5
/
5
)
5

Pristatė greitai, net varžtai buvo pridėti. Rekomenduoju kitiems!


(
5
/
5
)
5

Viskas Šaunu.(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

 

Atsiprašome, tačiau stumdomų durų kainos skaičiuoklė neveikia išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Norėdami sužinoti stumdomų durų kainą ir atlikti užsakymą, apsilankykite šiame puslapyje naudodamiesi įprastu kompiuteriu.

Susipažinkite su stumdomų durų kaina popliariausiems angos išmatavimams:

Stumdomos durys kaina 98 € pavyzdys Nr. 1
Stumdomos durys kaina 133 € pavyzdys Nr. 2
Stumdomos durys kaina 115 € pavyzdys Nr. 3
Stumdomos durys kaina 224 € pavyzdys Nr. 4
Stumdomos durys kaina 154 € pavyzdys Nr. 5
Stumdomos durys kaina 173 € pavyzdys Nr. 6
Stumdomos durys kaina 214 € pavyzdys Nr. 7

Daugiau informacijos apie gaminamas stumdomas duris galite gauti susisiekę su mumis kontaktais, nurodytais puslapio apačioje. Stumdomų durų gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas ir užtikriname aukštą gaminių kokybę už patrauklią kainą.