Klientų atsiliepimai

(
5
/
5
)
5

Durys tiko idealiai, susimontavau viskas super. Planuoju ateity dar užsisakyti. Ypač patiko greitas pagaminimas ir pristatymas.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju už labai greitai įvykdytą užsakymą. Esu maloniai nustebintas tokiu greitu terminu.


(
5
/
5
)
5

Dėkoju, Jums, operatyviai ir šauniai dirbate, durys aukštos klasės, dar tikrai užsakinėsime pas Jus.


(
5
/
5
)
5

Pasirinkus ekonomiškausią gamintoją pavyko ne tik sutaupyti 400 litų už 2 duris, bet ir gauti kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas, įskaitant ir pristatymą. Be to, aiški ir paprasta montavimo instrukcija padėjo mums patiems sumontuoti duris per mažiau nei 3 valandas.


(
5
/
5
)
5

Puikios durys! Ačiū už greitai ir labai kokybiskai atlikta užsakymą! Vyras planavo dvi dienas statyti 8 duris, o viską padarė per pusdienį.


(
5
/
5
)
5

Nepaisant to, kad tai internetinė parduotuvė, telefonu man atsakė į visus iškilusius klausimus bei davė naudingų patarimų. Užsakymas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu.(
5
/
5
)
5

Paskambinau, susitariau, užsisakiau ir greitai stumdomos durys jau stovėjo mano prieškambaryje. Puikios spendimas už mažą kainą.Džiaugiamės, jog 7 naujausiuose atsiliepimuose esame įvertinti 5 žvaigždutėmis

-
Stumdomos durys
, slankiojančios sistemos.

Pristatymas visoje Lietuvoje

 

Stumdomas duris internetinėje parduotuvėje Durysinternetu.lt galite įsigyti bet kuriuo paros metu, septynias dienas per savaitę. Jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje per 2-4 savaites nuo apmokėjimo gavimo dienos. Stumdomas duris pristatysime ne tik gyvenantiems Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir Skuode, Gargžduose, Plungėje ar kitame Lietuvos kampelyje. Jei stumdomas duris įsigijote išsimokėtinai, Jūsų užsakymo pristatymo terminas bus pradėtas skaičiuoti nuo pasirašytos sutarties perdavimo kurjeriui dienos.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Užsakovui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėję, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista, prekė(-ės) yra pažeista(-os) ir/ar prekė(-ės) yra netinkamos komplektacijos, tai pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo terminas pailgės keletą darbo dienų. Jeigu stumdomų durų montavimui samdysite montuotoją, rekomenduojame dėl montavimo laiko susitarti, kai užsakymas bus pristatytas. Tai padės išvengti nesusipratimų, jei dėl nenumatytų priežasčių Jūsų užsakymo pristatymas vėluos.